czwartek, 19 stycznia 2012

TAG: Nasze ulubione seriale.

Cześć! Dzisiaj taki mały przerywnik w postaci tag'a. Dziękuję za otagowanie 90karotka. Jak już pisałam u niej na blogu, zawsze w niej nadzieja na otagowanie :)))) Ale nie ma co przedłużać, zaczynam, bo kilka seriali jest :)ZASADY:
1. Opublikuj u siebie na blogu logo taga.
2. Napisz, kto Cię otagował.
3. Otaguj 5 innych bloggerek.
4. Wymień i opisz kilka swoich ulubionych serial.

KOLEJNOŚĆ NIE MA ZNACZENIA 

11. Pretty Little Liars.
Genialny serial o przygodach 5 przyjaciółek, które ponownie zbliżają się po śmierci jednej z nich - Alison. Po tajemniczym zniknięciu Ali, oddalają się od siebie, aż do czasu znalezienia jej ciała. Na pogrzebie ponownie czują potrzebę przyjaźni, tym bardziej, że dostają tajemnicze sms-y od A., który/a zna wszystkie ich sekrety... 


2. The Vampire Diaries.
Czyli serial, który opowiada o miłości dwóch wampirów - Damona i Stefana, do jednej dziewczyny -  Eleny - śmiertelniczki. Elena jest łudząco podobna do Katheriny, dziewczyny, w której przed laty, obaj bracia Salvatore byli zakochani, ale ona wtedy była wampirem, a oni - nie. Kłótnie, walka o miłość Eleny, tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. 


3. The Switched at Birth. 
Czyli opowieść o dwóch dziewczynach, zamienionych po narodzeniu. Jedna - bogata, mieszka z obojgiem rodziców. Druga, mieszkająca w biednej dzielnicy z samotną matką, w dodatku jest niesłysząca. 


4. The Lying Game.
Opowieść o bliźniaczkach - Sutton, bogata i zarozumiała dziewczyna, mieszkająca z rodziną zastępczą, która ją kocha i szanuje i Emma, zupełne przeciwieństwo Sutton. Mieszka w biednej dzielnicy, z zastępczą matką, która ją gnębi, oraz z 'bratem', który próbuje ją molestować. Kiedy się o sobie dowiadują, Sutton postanawia poszukać ich matki, wtedy Emma zajmuje jej miejsce i powoli 'odbiera' jej rodzinę, chłopaka i przyjaciółki.

5. Misfits.
Produkcja MTV.  Lekki serial o młodych przestępcach, którzy podczas ogromnej burzy, jako jedni z wielu dostają moce, takie jak: czytanie w myślach, cofanie czasu, niewidzialność, nieśmiertelność oraz wzbudzanie chęci seksu poprzez dotyk. Zabijają kilku kuratorów-zawsze znajduje się powód, dla którego muszą to zrobić. Każdy odcinek opowiada inną historię.
Było jeszcze kilka seriali jak: Gossip Girl, The Secret Cirle, Glee, Greek.
Ale większość z nich przestałam oglądać, natomiast GREEK się skończył :( 
Ale i tak wszystkim go polecam :))) 

No to zostało mi tylko otagowanie..
TAGUJĘ:
*Barwy Wojenne
*Christie
*One_LoVe
*Pat18s
*Jealous Jelly
...

oraz wszystkie dziewczyny, których nick rozpoczyna się na literę... I! :)
A jakie są Wasze ulubione seriale?

pozdrawiam, trzymajcie się! :)

1 komentarz:

  1. o dziękuję za otagowanie:) Jest mi bardzo miło, w wolnej chwili będę musiała coś napisać, mimo że za dużo seriali ja nie oglądam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz, jest mi bardzo miło :) Na pewno się odwdzięczę. Zapraszam częściej. Trzymaj się :)