sobota, 29 października 2011

BIOSILK Silk Therapy - profesjonalna jedwabna regeneracja.

Kochani! Pokażę Wam dziś produkt, zapewne dobrze Wam znany i nie raz użyty. Jest to
Jedwab do włosów z BIOSILK Silk Therapy
Pojemność: 15 ml.
Opis producenta: Silk Therapy Profesjonalna jedwabna regeneracja. Odżywka bez spłukiwania. Regeneruje, nawilża, nadaje wspaniały połysk i chroni włosy przed UV. Ta harmonijna kompozycja czystego jedwabiu, naturalnych witamin i wyciągów z roślin przywraca sprężystość i nadaje włosom jedwabnej miękkości. Regularne stosowanie odżywki Silk Therapy chroni włosy przed utratą nawilżenia, utrwala kolor, ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Moja opinia: 
Zacznę od tego, że wiele z Was zna ten produkt na wylot. Dla jednych rewelacja, dla innych totalna klapa. Powiem tak. Już od dziecka podbierałam mamie ten produkt na swoje 'pięć włosków na krzyż'. Za każdym razem mówiłam: "Mamo, mamo, mi też." Można powiedzieć, że zostało mi to do dziś. Tyle, że tekst zmienił się na inny, czyli: "Mamo, potrzebuję jedwabiu." Dla mnie jest rewelacyjny i myślę, że producent dobrze opisał swój produkt. Wielkimi plusami jest miękkość włosów po jego użyciu, super zapach, połysk i łatwe rozczesywanie włosów. Mam tylko jedno ALE. Nie pasuje mi, sposób w jaki jedwab trzeba 'wylewać'. Mianowicie, moim zdaniem jest za duży otwór. Wystarczy sekunda nieuwagi i mamy całą buteleczkę w dłoni. Na szczęście i z tym sobie poradziłam. Ja zrywam srebrną folię i zostawiam samą przeźroczystą, a następnie robię w niej dziurkę pineską. To zapobiega za dużej ilości jedwabiu na włosach. Sama jego cena też nie jest wysoka, bowiem 10 zł za 15 ml to stosunkowo tanio w porównaniu do jedwabiu firmy, właśnie zapomniałam jakiej.  A jeszcze, gdy jest w promocyjnej cenie, za nie całe 5 zł i można namówić mamę na dwa :). Tak więc ja zostaję przy swoim faworycie. A jakie jest Wasze zdanie na temat jedwabiu?

Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło.

1 komentarz:

  1. Właśnie rozpoczynam używać.Tak naprawdę w ogóle nie znałam tej firmy, przed chwilą dostałam ten produkt. Mam nadzieję że się sprawdzi :)

    Zapraszam do mnie ;) - rainbowsandbrooks.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz, jest mi bardzo miło :) Na pewno się odwdzięczę. Zapraszam częściej. Trzymaj się :)